Admin Admin

Vážení zákazníci, vitajte na internetovej stránke zlatníctva Dagold.


Dovoľujeme si Vás osloviť s našou ponukou a predstaviť Vám našu firmu. Naša firma – zlatníctvo DaGold uspokojuje potreby a želania zákazníkov od roku 2004. Doteraz sme sa zameriavali hlavne na ručnú výrobu zlatých a platinových šperkov. V súčasnosti sme našu ponuku rozšírili o najmodernejšiu 3D technológiu a poradenstvo zamerané na drahé kamene a brilianty. Zároveň sa špecializujeme na výrobu obrúčok a zásnubných prsteňov.

Na našej stránke máte možnosť vidieť najmodernejšie 3D dizajny, pričom hlavný dôraz pri výrobe šperkov kladieme na ich dokonalé prepracovanie, vysokú kvalitu a o neustále rozširovanie sortimentu našimi dizajnérmi. Doba vyhotovenie zákazky trvá 3 – 4 týždne.

V prípade, že si želáte šperk podľa vlastných predstáv, veľmi radi Vám vyjdeme v ústrety a poradíme Vám a dohodneme osobné stretnutie ak zavoláte na číslo mob.: 0904 420 604 alebo prostredníctvom e-mailu dagold@dagold.sk

Sme registrovaní na puncovom úrade. Všetok náš tovar podlieha kontrole Puncového úrodu SR (PÚ SR). To znamená, že každý náš šperk prechádza pred predajom kontrolou Puncového úradu. Tovar je opuncovaný v Európskej únii.

Radi Vás obslúžime v našej predajni v Bratislave na Obchodnej ulici č.37, kde si môžete pozrieť niektoré šperky z našej internetovej stránky.